Mapkit (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: User
ur: صارف

en: Configure
ur: ترتیب

en: Provider
ur: سہولت کار

en: Context assignments
ur: سیاق و سباق کی تفویض
