Mappy (8.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Default height
lv: Noklusējuma augstums

en: Default width
lv: Noklusējuma platums

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās
