Mappy (8.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Custom
ru: Собственная

en: Default height
ru: Высота по умолчанию

en: Default width
ru: Ширина по умолчанию

en: Google Maps
ru: Карты Google

en: All pages except those listed
ru: Все страницы, кроме перечисленных

en: Only the listed pages
ru: Только на перечисленных страницах

en: Allows you to display maps on the site.
ru: Позволяет выводить карты на сайте.

en: Default width of the map. It is used when the parameter is not specified.
ru: Ширина карты по умолчанию. Используется когда параметр не указан.

en: Default height of the map. It is used when the parameter is not specified.
ru: Высота карты по умолчанию. Используется когда параметр не указан.

en: Yandex Maps
ru: Яндекс Карты

en: Mappy.js loading settings
ru: Настройки загрузки Mappy.js

en: Attach Mappy.js on specific pages
ru: Подключать Mappy.js на следующих страницах

en: Every [mappy:service address:'address'] token will be replaced with map.
ru: Каждый [mappy:service address:'address'] токен будет заменен картой.

en: Mappy settings
ru: Настройки Mappy
