Mappy (8.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Custom
sk: Vlastná

en: Default height
sk: Predvolená výška

en: Default width
sk: Predvolená šírka

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky
