Mappy (8.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Custom
sv: Anpassad

en: Default height
sv: Standardhöjd

en: Default width
sv: Standardbredd

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna
