Maps Block (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Country
es: País

en: Address
es: Dirección

en: State
es: Estado

en: City
es: Ciudad

en: About
es: Acerca de

en: Zipcode
es: Código de Área
