Maps Block (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Country
et: Riik

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: City
et: Linn

en: About
et: Programmist

en: Zipcode
et: Postiindeks
