Maps Block (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Country
hu: Ország

en: Address
hu: Cím

en: State
hu: Állapot

en: City
hu: Város

en: Others
hu: Továbbiak

en: About
hu: Leírás

en: Zipcode
hu: Irányítószám
