Maps Block (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Others
kn: ಇತರರು

en: About
kn: ಕುರಿತು
