Maps Block (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Country
ca: País

en: Address
ca: Adreça

en: State
ca: Estat

en: City
ca: Ciutat

en: Others
ca: Altres

en: About
ca: Detalls
