Maps Block (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Country
da: Land

en: Address
da: Adresse

en: State
da: Status

en: City
da: By

en: Others
da: Andre

en: About
da: Om

en: Zipcode
da: Postnummer
