Maps Block (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Country
fr: Pays

en: Address
fr: Adresse

en: State
fr: État

en: City
fr: Ville

en: Others
fr: Autres

en: About
fr: À propos

en: Zipcode
fr: Code postal
