Maps Block (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Country
ja: 国

en: Address
ja: 住所

en: State
ja: 状態

en: City
ja: 市区町村

en: Others
ja: その他

en: About
ja: アバウト
