Maps Block (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Country
ru: Страна

en: Address
ru: Адрес

en: State
ru: Состояние

en: City
ru: Город

en: Others
ru: Другие

en: About
ru: Информация

en: Zipcode
ru: Почтовый индекс
