Maps Block (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Country
sv: Land

en: Address
sv: Adress

en: State
sv: Läge

en: City
sv: Stad

en: About
sv: Om

en: Zipcode
sv: Postnummer
