Maps Block (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Country
th: ประเทศ

en: Address
th: ที่อยู่

en: State
th: รัฐ

en: City
th: จังหวัด

en: Others
th: อื่นๆ

en: About
th: เกี่ยวกับ
