Maps Block (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Country
vi: Quốc gia

en: Address
vi: Địa chỉ

en: State
vi: Bang

en: City
vi: Thành phố

en: Others
vi: Khác

en: About
vi: Giới thiệu
