Mapsemble (2.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: unknown
af: onbekend

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Location
af: Ligging

en: Authored on
af: Geskep op
