Mapsemble (2.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Location
az: Məkan

en: Field name
az: Sahə adı

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Map
az: Xəritə

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Machine name
az: Maşın adı

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Formatter
az: Formatlayıcı

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Card
az: Kart

en: Field formatters
az: Sahə formatlaşdırıcıları

en: Display modes
az: Ekran rejimləri
