Mapsemble (2.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: unknown
ca: desconegut

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Location
ca: Localització

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Height
ca: Alçada

en: Store
ca: Botiga

en: here
ca: aquí

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Location field
ca: Camp localització

en: Map
ca: Mapa

en: Changed
ca: Canviat

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Popup
ca: Emergent

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Formatter
ca: Formatador

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Maps
ca: Mapes

en: Field formatters
ca: Formatadors de camp

en: Display modes
ca: Modes de visualització
