Mapsemble (2.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Drupal
dz: ཌུ་པཱལ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།
