Mapsemble (2.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: unknown
et: tundmatu

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Location
et: Asukoht

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Height
et: Kõrgus

en: Store
et: Pood

en: here
et: siin

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Map
et: Kaart

en: Changed
et: Muudetud

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Formatter
et: Vormindaja

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Card
et: Kaart

en: Formatter settings
et: Vormindaja seaded

en: Field mappings
et: Välja mappingud

en: Field formatters
et: Välja vormindajad

en: Display modes
et: Kuvarežiimid
