Mapsemble (2.0.0-beta1) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Image
ht: Imaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: Updated
ht: A jou

en: Changed
ht: Chanje
