Mapsemble (2.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Map
hy: Քարտեզ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Field formatters
hy: Դաշտի ձևաչափեր
