Mapsemble (2.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Description
ml: വിവരണം

en: unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Drupal
ml: ഡ്രൂപ്പൽ

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
