Mapsemble (2.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Location
nn: Stad

en: Field name
nn: Feltnamn

en: here
nn: her

en: Authored on
nn: Skrive

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
