Mapsemble (2.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: unknown
pl: nieznane

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Location
pl: Położenie

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Height
pl: Wysokość

en: Store
pl: Sklep

en: here
pl: tutaj

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Location field
pl: Pole lokalizacji

en: Map
pl: Mapa

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Popup
pl: wyskakujący

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Formatter
pl: Formater

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Card
pl: Karta

en: Maps
pl: Mapy

en: Restaurant
pl: Restauracja

en: Formatter settings
pl: Ustawienia formatera

en: Field mappings
pl: Mapowanie pól

en: Field formatters
pl: Formatery pola

en: Display modes
pl: Tryby wyświetlania
