Mapsemble (2.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Image
se: Govva

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon
