Mapsemble (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: unknown
sk: neznáme

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Height
sk: Výška

en: Store
sk: Obchod

en: here
sk: tu

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Map
sk: Mapa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Entity type
sk: Typ entity

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Formatter settings
sk: Nastavenia formátovača

en: Field mappings
sk: Mapovania polí

en: Stores
sk: Obchody

en: Display modes
sk: Režimy zobrazenia
