Mapsemble (2.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Location
sl: Mesto

en: Field name
sl: Ime polja

en: Height
sl: Višina

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Machine name
sl: Strojno ime
