Mapsemble (2.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Field name
sr: Назив поља

en: Store
sr: Продавница

en: Changed
sr: Промењен

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: Field formatters
sr: Форматери поља
