Mapsemble (2.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: unknown
te: తెలియని

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Drupal
te: డ్రూపల్

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు

en: Height
te: ఎత్తు

en: here
te: ఇక్కడ

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
