Mapsemble (2.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Location
ug: ئورنى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: here
ug: بۇ يەر
