Mapsemble (2.0.0-beta2) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Drupal
am: ድሩፓል

en: Location
am: ቦታ

en: Field name
am: የመስኩ ስም

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: Field formatters
am: የመስክ መቅረፆች
