Mapsemble (2.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Location
bg: Местоположение

en: here
bg: Тук

en: Authored on
bg: Написано на
