Mapsemble (2.0.0-beta2) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: Description
bn: বিবরণ

en: Image
bn: ছবি

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Location
bn: অবস্থান

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
