Mapsemble (2.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Location
bs: Lokacija

en: Field name
bs: Ime polja

en: Height
bs: Visina

en: Authored on
bs: Napisano
