Mapsemble (2.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Location
gl: Localización

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Height
gl: Alto

en: Store
gl: Tenda

en: here
gl: aquí

en: Authored on
gl: Creado en

en: Location field
gl: Campo localización

en: Map
gl: Mapa

en: Changed
gl: Cambiado

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Popup
gl: Emerxente

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Formatter
gl: Formateador

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete
