Mapsemble (2.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Location
hr: Lokacija

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Height
hr: Visina

en: Store
hr: Trgovina

en: here
hr: ovdje

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
