Mapsemble (2.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Description
is: Lýsing

en: unknown
is: óþekkt

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Location
is: Staðsetning

en: Height
is: Hæð

en: Store
is: Verslun

en: - Select -
is: - Velja -

en: Stores
is: Verslanir
