Mapsemble (2.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Location
jv: Lokasi

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Height
jv: Dhuwuré

en: here
jv: nag kéné

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - Select -
jv: - Pilih -
