Mapsemble (2.0.0-beta2) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Drupal
kk: Друпал

en: Location
kk: Орналасуы

en: Authored on
kk: Уақыты
