Mapsemble (2.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Location
ku: شوێن

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Height
ku: بەرزی

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
