Mapsemble (2.0.0-beta2) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: unknown
mr: अज्ञात

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Drupal
mr: ड्रुपल

en: Location
mr: स्थळ

en: Field name
mr: फील्डचे नाव

en: Height
mr: उंची

en: Store
mr: दुकान

en: here
mr: येथे

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल

en: Display modes
mr: दर्शनी अवस्था
