Mapsemble (2.0.0-beta2) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
