Mapsemble (2.0.0-beta2) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Height
ps: لوړوالی

en: Map
ps: نقشه

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Bundle
ps: بنډل
