Mapsemble (2.0.0-beta2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: View
ta: நோக்குக

en: Location
ta: இடம்
