Mapsemble (2.0.0-beta2) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: unknown
ta: தெரியாதது

en: Image
ta: படம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: View
ta: பார்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Drupal
ta: ட்ரூபால்

en: Location
ta: இடம்

en: Field name
ta: புலப் பெயர்

en: Height
ta: உயரம்

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Map
ta: வரைபடம்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Bundle
ta: பொதி
