Mapsemble (2.0.0-beta2) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Height
th: ความสูง

en: Store
th: ร้านค้า

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Map
th: แผนที่

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Restaurant
th: ร้านอาหาร

en: Display modes
th: โหมดการแสดงผล
