Mapsemble (2.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Author
vi: Tác giả

en: Description
vi: Mô tả

en: unknown
vi: không rõ

en: Image
vi: Ảnh

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Location
vi: Vị trí

en: Field name
vi: Tên trường

en: Height
vi: Chiều cao

en: Store
vi: Gian hàng

en: here
vi: ở đây

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Location field
vi: Trường vị trí

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Popup
vi: Tự mở

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Maps
vi: Bố trí
